חדר הקעקועים

Playlist \ באר שבע

חדר הקעקועים

Playlist \ באר שבע


על החדר

אווירת אנדרגראונד צבעונית ומחוספסת , קירות עם מגזין קעקועים מכל העולם ותחושת לונדון מדהימה, כך עוצב חדר הקעקועים בפלייליסט. לצד המסע הוויזואלי המרתק, החלל מצויד בקיר אביזרים, מערכות סאונד ותאורה מהתקדמות בעולם, מיקרופונים איכותיים ומסכי לד והוא מכיל בין 8-12 איש . כל מה שנותר זה "לחטוף" מיקרופון, לבחור שיר מתוך ספריית הפלייליסט של 20,000 שירים בסגנונות שונים ולהתחיל לפזז . לונדון כן מחכה לכם!

על המתחם

היישר ממחוזות יפן וניו יורק, על פני חלל דו קומתי של 400 מ"ר, מתפרשת לה חוויה מוזיקלית רב חושית בבאר שבע- הפלייליסט! מתחם אירוח חדשני ומרהיב ביופיו, הכולל חדרי קריוקי פרטיים המעוצבים בסגנונות מוזיקליים שונים : טברנה יוונית, פאב אירי, כלי נגינה, גלריית אומנות, חדר הקעקועים והחצר. המקום עוצב בהשראת רחוב אירופאי קלאסי, בניצוחו של המעצב המוביל אלדד ירון והוא מותאם לאירועים עסקים ואירועים אינטימיים פרטיים.

בפלייליסט תוכלו ליהנות מספריית פלייבקים ענקית הכוללת 20,000 שירים בשפות שונות, במה מקצועית, מיקרופונים איכותיים, מערכות טכנולוגיות מתקדמות של איכות סאונד ברמה עולמית ומסכי HD, המעצימים את החוויה. החבר'ה הצעירים ששרים ומפזזים במקום, לצד תרבות האלכוהול העשירה, יוצרים אווירת קלאב מדהימה! וזה לא הכל... בפלייליסט תוכלו ליהנות משירותי קולינריה ייחודים של הזמנת אלכוהול ואוכל באמצעות מערכת אינטרקום חדשנית, בנוסף למלצרית צמודה שתשיר יחד אתכם. זה הזמן להגיע לפלייליסט עם המשפחה, החברים או הקולגות בעבודה, ללחוץ על הפליי ולא להפסיק לשיר!