חדר האמנות

Playlist \ באר שבע

חדר האמנות

Playlist \ באר שבע


על החדר

מייצגים מכל התקופות, פסלים חזותיים ותמונות מזרמים ואסכולות שונות– חדר גלריית האומנות, הוא מאסטר פיס בפני עצמו. בדומה לתערוכת אומנות, חדר גלריית האומנות משרה אווירת ארט ייחודית של ציורים החופנים בתוכם מגוון רחב של ואריאציות, המתגלות בכל רגע בדרך קצת אחרת. המקום מצויד בספריית פלייליסט של 20,000 שירים בסגנונות שונים, מערכות סאונד ותאורה מהמתקדמות בעולם, במת ענק, מיקרופונים איכותיים ומסכי לד. החלל מכיל בין xxx איש והוא מותר לעישון. הרמוניה בין המוסיקה הנכונה לבין הארט הייחודי, תגרום גם למונה ליזה לחייך...

על המתחם

היישר ממחוזות יפן וניו יורק, על פני חלל דו קומתי של 400 מ"ר, מתפרשת לה חוויה מוזיקלית רב חושית בבאר שבע- הפלייליסט! מתחם אירוח חדשני ומרהיב ביופיו, הכולל חדרי קריוקי פרטיים המעוצבים בסגנונות מוזיקליים שונים : טברנה יוונית, פאב אירי, כלי נגינה, גלריית אומנות, חדר הקעקועים והחצר. המקום עוצב בהשראת רחוב אירופאי קלאסי, בניצוחו של המעצב המוביל אלדד ירון והוא מותאם לאירועים עסקים ואירועים אינטימיים פרטיים.

בפלייליסט תוכלו ליהנות מספריית פלייבקים ענקית הכוללת 20,000 שירים בשפות שונות, במה מקצועית, מיקרופונים איכותיים, מערכות טכנולוגיות מתקדמות של איכות סאונד ברמה עולמית ומסכי HD, המעצימים את החוויה. החבר'ה הצעירים ששרים ומפזזים במקום, לצד תרבות האלכוהול העשירה, יוצרים אווירת קלאב מדהימה! וזה לא הכל... בפלייליסט תוכלו ליהנות משירותי קולינריה ייחודים של הזמנת אלכוהול ואוכל באמצעות מערכת אינטרקום חדשנית, בנוסף למלצרית צמודה שתשיר יחד אתכם. זה הזמן להגיע לפלייליסט עם המשפחה, החברים או הקולגות בעבודה, ללחוץ על הפליי ולא להפסיק לשיר!