חדר הטברנה

Playlist \ באר שבע

חדר הטברנה

Playlist \ באר שבע


על החדר

שולחנות מרובעים סטייל טברנה, עמודים קלאסיים יוונים, ריצוף בצבעי כחול לבן ואיורי קיר המשקפים את החופים היפים ביוון-חדר הטברנה, הוא חוויה יוונית ייחודית וקסומה. לצד המוטיבים היוונים, החלל מצויד בספריית הפלייליסט המכילה 20,000 שירים בסגנונות שונים, במה מקצועית, מסכי לד ומקרן 2.5*1.5 איכותיים, מתאים ל- 20-30 איש ומונגש לנכים. אם רוצים להעצים את החוויה היוונית, מתענגים על צלילי הבוזיקי, מרימים כוס אוזו ואוכלים ציזיקי. יאסו!

על המתחם

היישר ממחוזות יפן וניו יורק, על פני חלל דו קומתי של 400 מ"ר, מתפרשת לה חוויה מוזיקלית רב חושית בבאר שבע- הפלייליסט! מתחם אירוח חדשני ומרהיב ביופיו, הכולל חדרי קריוקי פרטיים המעוצבים בסגנונות מוזיקליים שונים : טברנה יוונית, פאב אירי, כלי נגינה, גלריית אומנות, חדר הקעקועים והחצר. המקום עוצב בהשראת רחוב אירופאי קלאסי, בניצוחו של המעצב המוביל אלדד ירון והוא מותאם לאירועים עסקים ואירועים אינטימיים פרטיים.

בפלייליסט תוכלו ליהנות מספריית פלייבקים ענקית הכוללת 20,000 שירים בשפות שונות, במה מקצועית, מיקרופונים איכותיים, מערכות טכנולוגיות מתקדמות של איכות סאונד ברמה עולמית ומסכי HD, המעצימים את החוויה. החבר'ה הצעירים ששרים ומפזזים במקום, לצד תרבות האלכוהול העשירה, יוצרים אווירת קלאב מדהימה! וזה לא הכל... בפלייליסט תוכלו ליהנות משירותי קולינריה ייחודים של הזמנת אלכוהול ואוכל באמצעות מערכת אינטרקום חדשנית, בנוסף למלצרית צמודה שתשיר יחד אתכם. זה הזמן להגיע לפלייליסט עם המשפחה, החברים או הקולגות בעבודה, ללחוץ על הפליי ולא להפסיק לשיר!